Jesteś tutaj: Home » Adventure Team » Konkurs dobiegł końca!

Konkurs dobiegł końca!

Dobiegł końca konkurs Traveler Adventure Team. Już niebawem Jury złożone z przedstawicieli redakcji wybierze 2 laureatów, którzy 12 grudnia wyruszą z nami do Ischgl w Austrii na pełną zimowych aktywności wyprawę. Post z nazwiskami laureatów konkursu opublikujemy na blogu do 25 listopada, a po dopełnieniu przez nich formalności opublikujemy zwycięskie zgłoszenia wraz ze zdjęciami. O formalnościach i procedurze możecie przeczytać w załączonym poniżej fragmencie regulaminu naszego konkursu.

 

„3.1.1. W konkursie Jury złożone z przedstawicieli redakcji czasopisma National Geographic Traveler wybierze spośród nadesłanych prac 2 laureatów konkursu oraz 4 osoby pozostające na liście rezerwowej na wypadek sytuacji opisanej w p. 3.3 poniżej, których prace w ocenie Jury były najbardziej oryginalne, najciekawsze, na wysokim poziomie stylistycznym i językowym.

3.1.2. Organizator skontaktuje się z laureatami do 25 listopada 2015r. przesyłając im szczegóły niezbędnych formalności opisanych w p. 3.2 poniżej.

3.1.3. Laureaci zobowiązani są posiadania w trakcie trwania wyjazdu opisanego w p. 3.1.4 poniżej ważnej Karty Ubezpieczenia Europejskiego.

3.1.4. Laureaci Konkursu wezmą udział w 7-dniowym pobycie w regionie Paznaun-Ischgl w Austrii, w terminie 12-19 grudnia 2015 r., podczas którego nastąpi wręczenie nagród konkursowych:

- Zestaw Victorinox: scyzoryk Spartan i funkcjonalna walizka Alpineer,

- Zestaw produktów Varta: Indestructible Powerpack 6000 oraz latarka Infestructible 1 WATT LED LIGHT 2AA,

- Olympus OM-DE-M10 z obiektywem 14-42 MM EZ (PANCAKE),

- Smartfon LG G4.

3.1.5. Podczas wyjazdu, o którym mowa w pkt. 3.1.2 powyżej uczestnicy będą zobowiązani do uczestniczenia we wszystkich aktywnościach zaplanowanych na wyprawie oraz do przygotowania zdjęć oraz filmów realizowanych przy wykorzystaniu nagród konkursowych.

3.2. Laureaci konkursu zobowiązani są uiścić należny podatek dochodowy do 2 grudnia na podstawie dokumentów dostarczonych drogą mejlową przez Organizatora. Koszt podatku to 10% wartości nagród (od nagród, których wartość przekracza 760 zł) zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Podatek zostanie pobrany przez Organizatora i odprowadzony na konto właściwego Urzędu Skarbowego. W takim przypadku, warunkiem wydania nagrody przez Organizatora jest opłacenie przez laureata należnego podatku od wygranej w terminie wskazanym przez Organizatora.”