Jesteś tutaj: Home » Adventure Team » Poznaj blogerów, którzy pojadą na wyprawę!

Poznaj blogerów, którzy pojadą na wyprawę!

W zimowej edycji Traveler Adventure Team oprócz dwóch laureatów konkursu udział weźmie trójka blogerów podróżniczych, którzy po powrocie z wyprawy zrelacjonują wyjazd na swoich blogach.  

DrukowanieUla, adamantwanderer.com

Podporządkowała życie podróżom wraz z końcem szkoły, poświęcając kilka następnych lat na zwiedzanie świata i mieszkanie poza granicami Polski.

W drodze zawsze towarzyszy jej aparat, w ten sposób ciągle rozwija swoje umiejętności fotograficzne, a zdjęcia i przygody od 2008 roku zamieszcza na blogu The Adamant Wanderer. 

Miłość do podróży łączy z zamiłowaniem do świata kulinarnego i poznawania nowych miejsc od strony lokalnej kuchni. Publikuje na blogu subiektywne przewodniki miast, dzieląc się przede wszystkim najlepszymi adresami z miejscowej sceny gastronomicznej oraz polecając alternatywne atrakcje.

Od dziecka związana ze sportem, najwięcej radości sprawia jej łapanie fal na desce surfingowej, ale ze względu na niedawną przeprowadzkę do Austrii coraz częściej celem są góry.

Niesamowite zdjęcia Uli możecie zobaczyć na profilu Instagram

logo_duze-podroze_czarne

Aleksandra, duze-podroze.pl

Robi zdjęcia i od dobrych kilku lat prowadzi blog Duże Podróże. Od pół roku jest cały czas w podróży, pracuje zdalnie i odwiedza swoje wymarzone miejsca: Lizbonę, Paryż, Wiedeń. Nie zamierza na tym kończyć i w przyszłym roku wybiera się w długą podróż po Azji. 

„Z blogiem zaczynałam tak jak wszyscy, chciałam mieć miejsce na dokumentowanie swoich wypraw. Po jakimś czasie od wyjazdu nie pamiętam już szczegółów i żeby mi nie umknęły, spisywałam je na blogu. Teraz coraz większe znaczenie przykładam „uniwersalnym” tematom podróżniczym, do których każdy może się odnieść: oszczędzanie, fotografia, praca zdalna. Na co dzień robię to co kocham i chciałabym teraz choć trochę pomóc innych w spełnianiu swoich marzeń.”

Podróże Oli możecie śledzić m.in na Facebooku

LogoHomeMarcin, livealife.pl

Gdy miał 10 lat rodzice zabrali Go do Tajlandii. 10 lat później pojechał tam już z kumplami i tak zaczęła się przygoda z podróżowaniem. Jak mówi Marcin „Od tego wyjazdu co roku na sierpień planowaliśmy kolejne kraje Azji. W ten sposób odwiedziliśmy Indie, Nepal, Kambodżę, Wietnam i Laos.” Po skończeniu studiów pojechał w samotną półroczną podróż od Meksyku po Brazylię. Jak sam mówi była to jak na razie największa przygoda w Jego życiu. Jego hobby od dziecka jest filmowanie, więc ze wszystkich wyjazdów tworzy filmy. Początkowo tworzył wideo produkcje dla przyjaciół z którymi jeździł, jako pamiątka, jednak szybko postanowił zamieścić je również w sieci, i tak powstał filmowo-podróżniczy blog LiveALife.pl.

„Staram się żeby filmy na moim blogu były jak najbardziej profesjonalne, i wkładam w nie dużo serca. Zostało to zauważone przez jury konkursu National Geographic Traveler, gdy blog został laureatem Podróżniczego Bloga Roku 2013. Filmy tworzę dalej, z podróżowaniem również nie kończę, więc blog mam nadzieję będzie się rozwijał razem z moją pasją.”

Filmy Marcina możecie obejrzeć na jego kanale Youtube